Електронна бібліотека

ПОСІБНИК З ПРАВ ЛЮДИНИ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-КОРИСТУВАЧІВ

Посібник з прав людини для інтернет-користувачів та пояснювальний меморандум, які опубліковано в рамках спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні». У виданні йдеться про права людини в мережі й про можливі дії в разі їх порушення.

Найкращі розвиваючі сайти для дітей українською мовою

Сучасні діти вже не уявляють свого життя без комп’ютера та Інтернету: ігри, соцмережі, відео, мультфільми – це ще не весь перелік занять, які захоплюють підростаюче покоління.

1. http://levko.info – сайт для дітей та батьків, що пропонує великий вибір ігор, лічилок, загадок, віршів, казок,аудіо- та відеоматеріалів, поради з рукоділля, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі,та сценарії дитячих свят.

2. http://chytanka.com.ua – дитяча публічна онлайн-бібліотека, в якій містяться книги українською мовою, які вже не можна придбати у книжкових магазинах. Однак ви маєте можливість завантажити на комп’ютер чи інший пристрій будь-яку з книг представлених на сайті.

3. http://www.megaznaika.com.ua – сайт для дітей та батьків, для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садочків. На ньому зібрана величезна кількість цікавої і корисної інформації: казки, вірші, ігри, пісні, цікаві факти про різноманітні предмети та явища, про рослинний і тваринний світ, про людину та її діяльність.

4. http://abetka.ukrlife.org – сайт, де зібрано безліч оповідань, загадок, казок, ігор, віршів, цікаво викладених для дітей відомостей з різних галузей знань. ІдеяпроектутанаповненняналежитьМиколіВладзімірськомуізСевастополя.

5. «З любов’ю до дітей»– мабуть, один з найкращих україномовних сайтів, що має на меті навчити дітей робити добро, мати хороші думки та бути добрими. Тут ви знайдете багато розвиваючих мультфільмів, відеозагадок, розвиваючих уроків, казок, творчих майстер-класів та дитячих пісень українською мовою.

6. http://posnayko.com.ua