Матеріально-технічне забезпечення


Проєктна потужність- 95 дітей.

Територія закладу дошкільної освіти та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань пізнавального, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано естетично оформлені квітники, висаджено дерева і кущі.

В ЗДО обладнано:

– методичний кабінет

– медичний кабінет (забезпечений медикаментами, ростомір, вага);

– кабінет вчителя - логопеда

– музична зала

– харчоблок

– пральня

– 5 групових кімнат та 3 спальні (усі групи забезпечені меблями, постільною білизною, рушниками, в наявності є: магнітофони – 3 шт., піаніно – 1 шт.) ;

– ігрові майданчики забезпечені ігровими спорудами;

Кожна вікова група має окремі туалетні кімнати.

Територія закладу дошкільної освти та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань пізнавального, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано естетично оформлені квітники, висаджено дерева і кущі.

В ЗДО є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є водонагрівачі, технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Обладнаний методичний кабінет, облаштовано місце для роботи вчителя-логопеда, керівника музичного .

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, аккустична система, магнітофон, дитячі музичні інструменти, тако ж є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені обладнанням та атрибутами для рухливих ігор , центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, настільний.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: комп’ютерами, ноутбуком з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, магнітофонами, принтерами, сканером, фотоапаратом, проектором, DVD та акустичною системою, ламінатором.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства.