#UNICEF#Асоціація працівників дошкільної освіти#дошкілля.

 #UNICEF

#Асоціація працівників дошкільної освіти

#дошкілля

       У рамках проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»,  який реалізується ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти, Міжгірський заклад дошкільної освіти N2 Міжгірської селищної ради, ввійшов до переліку закладів дошкільної освіти Закарпатської області, які організовуватимуть роботу з дітьми старшого дошкільного віку.

Реалізація даного проєкту передбачає організацію очних зустрічей  вихованців старших груп з педагогами закладу на базі Міжгірського закладу дошкільної освіти N2 Міжгірської селищної ради.

Це дасть можливість якісно виконати вимоги державного стандарту дошкільної освіти (Базового компонента дошкільної освіти), підтримати батьків з питань розвитку дітей, зокрема перед вступом дітей до першого класу, а найголовніше – здійснити принцип наступності між закладом дошкільної та середньої освіти. Індивідуальні та групові набори від #UNICEF для навчання та відпочинку дітей спрямовано для організації освітнього процесу. Набір включає іграшки, навчальні матеріали та спортивний інвентар для проведення розвиваючих занять під час очних зустрічей. Щиро вдячні, за можливість брати участь у даному проєкті, за прекрасні ігрові та індивідуальні набори Всеукраїнській громадській організації « Асоціація працівників дошкільної освіти», Дитячому фонду ООН (UNICEF Ukraine).

Очні зустрічі з дітьми розпочато з 2 травня 2023 року.

Будемо радо ділитися новинами та чудовими світлинами реалізації освітнього проєкту ввід ЮНІСЕФ на сайті нашого закладу!